Main » O NAS » Firma

Firma

E-REPORT świadczy usługi audytorskie i księgowe polskim i ukraińskim klientom w Polsce. Dzięki stałemu monitorowaniu ustawodawstwa, doświadczeniu w pracy z organami państwowymi, elastyczności i wszechstronności naszych specjalistów, klient otrzymuje kompleksowe rozwiązanie problematycznych pytań. Biuro e-REPORT znajduje się w Warszawie, gdzie można uzyskać poradę nie tylko w języku polskim, ale także w języku ukraińskim, angielskim i rosyjskim.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług dzięki nie tylko nienagannej reputacji, ale także doświadczeniu wyniesionego ze  skutecznie rozwiązanych spraw w pracy zarówno z ukraińskimi, jak i europejskimi klientami, którzy są przedstawicielami różnych dziedzin działalności gospodarczej.

„Jakościowo przygotowane i terminowo złożone sprawozdania rachunkowe i podatkowe są kluczem do skutecznego funkcjonowania i rozwoju firmy” – zapewnia Prezes Zarządu e-REPORT Artur Szewczyk.

Kierując się przepisami prawa i standardami Polski i Ukrainy, nasi eksperci zapewniają pełny pakiet usług audytorskich i księgowych nie tylko polskim klientom, ale także pomagają ukraińskim przedsiębiorcom w Polsce, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na nowym rynku.

Partnerem prawnym E-REPORT jest Grupa Prawnicza EUCON, która udziela wsparcia prawnego w działalności spółki.